produkt nie jest już w sprzedaży

Brytfanna Aroma Vitalis

Opis produktu

1x brytfanna, 1x pokrywka szklana

Brytfanna Aroma Vitalis nadaje się do piekarnika i na kuchenkę. Można z niej korzystać jak ze zwykłej brytfanny do pieczenia, duszenia i legumin. Po podsmażeniu na kuchence wystarczy włożyć brytfannę do piekarnika, by dalej powoli dusić potrawę. Pokrywka ma wbudowany termometr, pokazujący temperaturę wewnątrz brytfanny Aroma w przedziale do 100 °C.

Dodatkowe wkładki i ruszt do gotowania na parze pozwalają wykorzystać brytfannę Aroma do gotowania na parze w piekarniku.

Brytfanna Aroma Vitalis WMF - krótki opis:

  • Składa się z brytfanny i pokrywki z wbudowanym termometrem.
  • Idealna do zdrowego gotowania na parze.
  • Można również wykorzystać do przygotowania pieczeni, podsmażenia przed pieczeniem itp.
  • Nadaje się do piekarnika, pokrywka szklana jest żaroodporna do 180 °C.
  • Można dokupić wkładki i ruszt do gotowania na parze.

Brytfanna WMF Vitalis to łatwy sposób smacznego i niezwykle zdrowego gotowania na parze. Gotowanie na parze uznawane jest na całym świecie za najzdrowszy sposób przyrządzania jedzenia. Zasada jest prosta. Produkty spożywcze nie są zanurzone w wodzie, dzięki czemu nie tracą substancji odżywczych. Zachowują wszystkie zawarte w nich witaminy i sole mineralne. Na parze można gotować wszystkie produkty, u których nie jest wymagana chrupiąca skórka. Warzywa będą delikatne, drób soczysty, a ryby nie będą się rozpadać. Na parze żaden produkt nie wysuszy się, ani nie przypali. Jedzenie zachowa swój własny, intensywny smak i nie będzie wymagało dużej ilości soli. Produkty przyrządzane na parze będą równomiernie ugotowane na zewnątrz i w środku. WMF opracował brytfanny Vitalis Aroma specjalnie z myślą o tej metodzie gotowania.

KOD: WM1740016040

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu