produkt nie jest już w sprzedaży

Brytfanna Aroma ASIA Vitalis

Opis produktu

1x brytfanna, 1x pokrywka szklana, 1x ruszt 31 x 23 cm, 2x uchwyt, 1x nakładka do gotowania na parze Asia

Brytfanna Aroma ASIA Vitalis z rusztem z tworzywa żaroodpornego czerpie inspirację z kuchni dalekowschodniej, ale została przystosowana do naszych wymagań. Umożliwia przygotowanie potraw wymagających różnych warunków i czasu gotowania, np. ryby na dole, warzyw na górze, albo mięsa na dole, a warzyw lub ziemniaków na górze, ziemniaków na dole, a ryby na górze… Wbudowany termometr w pokrywce mierzy temperaturę wewnątrz brytfanny Aroma w zakresie do 100 °C. Plastikowa nakładka może być używana w piekarniku.

Brytfanna Aroma ASIA Vitalis WMF - krótki opis:

  • Składa się z brytfanny Aroma Vitalis, rusztu do gotowania na parze Vitalis i rusztu Aroma ASIA z tworzywa żaroodpornego (nie nadaje się do piekarnika).
  • Umożliwia przyrządzanie kilku dań na raz.
  • Można w niej przyrządzać potrawy z różnym czasem gotowania.
  • Idealna do zdrowego gotowania na parze.
  • Zachowuje cenne witaminy i minerały zawarte w przygotowywanych produktach.

Brytfanna WMF Vitalis to łatwy sposób smacznego i niezwykle zdrowego gotowania na parze. Gotowanie na parze uznawane jest na całym świecie za najzdrowszy sposób przyrządzania jedzenia. Zasada jest prosta. Produkty spożywcze nie są zanurzone w wodzie, dzięki czemu nie tracą substancji odżywczych. Zachowują wszystkie zawarte w nich witaminy i sole mineralne. Na parze można gotować wszystkie produkty, u których nie jest wymagana chrupiąca skórka. Warzywa będą delikatne, drób soczysty, a ryby nie będą się rozpadać. Na parze żaden produkt nie wysuszy się, ani nie przypali. Jedzenie zachowa swój własny, intensywny smak i nie będzie wymagało dużej ilości soli. Produkty przyrządzane na parze będą równomiernie ugotowane na zewnątrz i w środku. WMF opracował brytfanny Vitalis Aroma specjalnie z myślą o tej metodzie gotowania.

KOD: WM1740166040

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu