3 Sprouts

3 Sprouts razem z grupą przyjaznych zwierzaków dbają o rozwój, edukację, zdrowe nawyki żywieniowe i organizację pokoju Twojego dziecka. Sprawdź pojemniki na lunch, pudełka na zabawki i inne rozwiązania do przechowywania i zobacz, jak dobrze zorganizowane może być bycie rodzicem!
14 pozycji razem
Pojemnik na zabawki SOWA 33 cm, beż, 3 Sprouts
96 zł
3SP3SSBOWL
Pojemnik na zabawki FOX 33 cm, beżowy, 3 Sprouts
99 zł –11 %
88 zł
3SPIBXFOX
Pojemnik na zabawki UNICORN 33 cm, beżowy, 3 Sprouts
98 zł
3SP3SSBUNC
Organizer na pieluchy HEDGEHOG, beżowy, 3 Sprouts
77 zł
3SP3SDCHED
Pojemnik na zabawki YETI, 33 cm, poliester, 3 Sprouts
98 zł
3SPIBXYET
Torba na lunch dla dzieci BEAR 20 cm, niebieski, 3 Sprouts
107 zł
3SPILUBEA
Torba na lunch dla dzieci SLOTH 3 20 cm, szary, kiełki
107 zł
3SPILUSLO
Organizer na pieluchy WHALE, beżowy, 3 Sprouts
78 zł
3SP3SDCWHL

3 Sprouts - zabawny sposób na posprzątanie pokoju dziecka

3 Sprouts to marka, która od 2007 roku dostarcza innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania do przechowywania dla dzieci. Marka została założona przez trzech przyjaciół, których łączy pasja do tworzenia dobrze zaprojektowanych produktów dla dzieci, które są zarówno zabawne, jak i funkcjonalne. Trio dostrzegło lukę na rynku rozwiązań do przechowywania, które byłyby nie tylko praktyczne, ale także atrakcyjne wizualnie dla dzieci i rodziców, którzy często starają się utrzymać zabawki swoich dzieci w porządku.

Naucz swoje dzieci, jak organizować swoje zabawki za pomocą 3 Sprouts

Wartości i wizja marki koncentrują się na tworzeniu produktów, które są nie tylko funkcjonalne, ale także przyjazne dla środowiska, zrównoważone i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Są zaangażowani w dostarczanie innowacyjnych i kreatywnych projektów, które inspirują wyobraźnię i promują organizację w życiu dzieci. Świetnie nadają się do uczenia dzieci, jak utrzymać porządek w swoim wnętrzu, a jednocześnie stają się jego stylową ozdobą.

Organizery i rozwiązania do przechowywania tej marki są dostępne w różnych rozmiarach i wzorach, co ułatwia rodzicom znalezienie idealnego produktu dla potrzeb ich dziecka. Na stronie Kulina można znaleźć składane pudełka na zabawki, tekstylne pojemniki do przechowywania, organizery na książki i czasopisma, przenośne organizery na zabawki lub kosmetyki, a także organizery na drzwi i ściany.

Nie tylko organizatorzy zabawek...

3 Sproutsoferuje szeroką gamę produktów, w tym rozwiązania do przechowywania zabawek, torby na lunch i pudełka na lunch - znajdziesz je wszystkie na Kulina. Ich charakterystyczne zwierzęce nadruki i wzory wyróżniają ich produkty. Zwierzęce nadruki dodają odrobinę kaprysu i zabawy do przedmiotów codziennego użytku, czyniąc je bardziej atrakcyjnymi dla dzieci. Torby i pudełka na lunch są łatwe do czyszczenia, wykonane z nietoksycznych materiałów, a dzięki zabawnym i zabawnym wzorom są uwielbiane zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Pudełka na lunch mają trzy przegródki, które ułatwiają oddzielanie składników i pakowanie zróżnicowanych posiłków.

Jeśli więc szukasz stylowego, nowoczesnego sposobu na zorganizowanie pokoju dziecięcego i chcesz, aby Twoje dzieci aktywnie uczestniczyły w procesie jego sprzątania, lub jeśli dbasz o dietę swoich dzieci i chcesz, aby miały w szkole domowe przekąski, zdecydowanie powinieneś zapoznać się z ofertą 3 Sprouts produktów przyjaznych dzieciom w Kulina.